Kwartierblad van
Robertus Johannes Carolus CROES
Cornelius Johann CROES
* 15-12-1844 Niel
+ 14-12-1928 Hatert
Johanna van LOON
* 10-11-1851 Hatert
+ 08-04-1928 Hatert
Lambertus Franciscus van HAREN
* 28-03-1858 Nederasselt
+ 10-06-1930 Hatert
Gerardina Maria JANSEN
* 19-02-1868 Velp
+ 16-01-1908 Hees
Arnoldus Johannes TROMP
* 27-02-1863 Neerbosch
+ 21-08-1927 Hatert
Theodora KROPMAN
* 26-09-1878 Hatert
+ 09-01-1947 Hatert
Gerardus THOONSEN
* 15-10-1870 Neerbosch
+ 27-06-1919 Hatert
Petronella Elisabeth DERCKS
* 19-11-1867 Neerbosch
+ 04-03-1948 Malden
x 01-04-1880
Nijmegen
x 27-05-1896
Velp
x 26-06-1902
Nijmegen
x 15-06-1904
Nijmegen
Johan CROES
* 06-10-1893 Hatert
+ 21-11-1981 Hatert
Gerarda Maria van HAREN
* 15-11-1902 Hees
+ 06-10-1980 Hatert
Joseph TROMP
* 26-11-1911 Hatert
+ 12-03-1996 Nijmegen
Helena THOONSEN
* 10-07-1909 Neerbosch
+ 10-02-2000 Nijmegen
x 29-12-1927
Nijmegen
x 18-04-1941
Heumen
Robertus Carolus CROES
* 06-02-1942 Hatert

Theodora Dominica Elisabeth Maria TROMP
* 03-01-1946 Malden

x 20-11-1967
Nijmegen
Robertus Johannes Carolus Croes
Yvonne Maria Croes


               
Kwartierblad van
Cornelius Johann CROES
Theodorus CROES
* 28-10-1734 Hulhuizen
+ 12-01-1806 Niel
Catharina REIJSEN (RIJSEN REISING)

+ 21-03-1795 Niel
Heinrich ENGELEN

+ T1798-1802 Hasselt
Regina BOOTH (BOODE)
* C 1732
+ 16-05-1802 Hasselt
Christophori DREVERS
* C 1731 Münster
+ 08-02-1809 Niel
Helena JANSEN
* c 1731
+ 15-01-1794 Niel
Stephanus NOLL
* C 1735
+ 22-10-1779 Millingen
Gertrudis DAAMEN
* C 1719
+ 03-02-1827 Millingen
x 12-05-1765
Niel
x V 1768
Till
x V 1756

x 07-05-1765
Millingen
Gerardus CROES
* 05-08-1771 Niel
+ 16-08-1811 Niel
Aleida ENGELEN
* 17-01-1769 Hasselt
+ 17-08-1856 Niel
Cornelius DREVERS
* 04-04-1758 Niel
+ 10-01-1828 Niel
Johanna NOLL
* 25-06-1776 Millingen
+ 12-05-1859 Groesbeek
x 16-04-1796
Niel
x 15-06-1794
Nijmegen
Carolus CROES
* 07-02-1797 Niel
+ 20-11-1878 Niel
Gertruda DREVERS
* 05-03-1806 Niel
+ 05-01-1849 Niel
x 30-04-1839
Niel
Cornelius Johann CROES
* 15-12-1844 Niel
+ 14-12-1928 Hatert

               
Kwartierblad van
Johanna van LOON
Wilhelmus van LOON
* 02-01-1721 Hatert
+ 04-06-1791 Neerbosch
Johanna CLOOSTERMAN
* 03-08-1724 Neerbosch
+ 07-12-1812 Hatert
Bastiaan (Se) van THIEL
* 26-02-1748 Wijchen
+ 15-10-1827 Beuningen
Maria MELSSEN
* C 1746 Weurt
+ 15-12-1829 Weurt
Henricus Hendriks van WEZEL
* C 1740 Wijchen
+ 21-03-1795 Hatert
Petronella JANSEN


Wolteri CUPPEN
* 23-12-1746 Neerbosch
+ 18-11-1818 Neerbosch
Petronella BROEKMAN
* 21-08-1751 Neerbosch
+ 21-08-1797 Neerbosch
x 05-08-1753
Neerbosch
x 30-04-1777
Ewijk
x v 1771

x 30-04-1775
Nijmegen
Johannes van LOON
* 01-12-1765 Hatert
+ 07-02-1842 Hatert
Petronella van THIEL
* 25-02-1778 Beuningen
+ 26-02-1855 Nijmegen
Hendricus van WEZEL
* 22-05-1773 Hatert
+ 17-02-1852 Nijmegen
Gertrudis KUPPEN
* 18-02-1784 Neerbosch
+ 17-02-1821 Nijmegen
x 22-05-1802
Beuningen
x 09-09-1808
Neerbosch
Theodorus van LOON
* 26-01-1819 Hatert
+ 05-07-1886 Nijmegen
Jordina van WEZEL
* 08-02-1821 Hatert
+ 03-06-1906 Nijmegen
x 05-07-1850
Nijmegen
Johanna van LOON
* 10-11-1851 Hatert
+ 08-04-1928 Hatert

               
Kwartierblad van
Lambertus Franciscus van HAREN
Laurentius van HAREN
* 06-07-1718 Balgoij
+ 21-12-1808 Overasselt
Anna Maria ERMERS
* C 1728 Overasselt
+ 20-05-1801 Overasselt
Marcus WOLTERS
* 31-12-1743 Balgoij
+ 22-04-1795 Balgoij
Jacomina VOS
* 25-01-1756 Nederasselt
+ 22-04-1801 Balgoij
Bartholomeus TOONEN
* C 1728 Nederasselt
+ 28-01-1816 Nederasselt
Maria van HAREN
* 10-10-1737 Balgoij
+ 19-01-1808 Nederasselt
Sebastianus BASTIAANS
* 25-02-1748 Ewijk
+ 23-12-1811 Keent
Maria van HAREN
* 27-08-1745 Balgoij
+ 23-04-1811 Keent
x 19-07-1749
Overasselt
x 03-05-1781
Balgoij
x 22-08-1762
Balgoij
x 29-04-1772
Balgoij
Franciscus van HAREN
* 11-07-1771 Overasselt
+ 25-09-1848 Overasselt
Maria WOLTERS
* 02-08-1782 Balgoij
+ 23-02-1857 Overasselt
Antonius BARTEN
* 15-04-1775 Overasselt
+ 06-05-1852 Overasselt
Jacomina Wilhelmina WILLEMS
* 08-10-1778 Balgoij
+ 22-01-1852 Nederasselt
x 06-02-1810
Balgoij
x 23-04-1816
Overasselt
Laurentius van HAREN
* 09-05-1816 Overasselt
+ 03-09-1890 Nederasselt
Maria BARTEN
* 17-03-1820 Nederasselt
+ 08-03-1880 Nederasselt
x 06-05-1846
Overasselt
Lambertus Franciscus van HAREN
* 28-03-1858 Nederasselt
+ 10-06-1930 Hatert

               
Kwartierblad van
Gerardina Maria JANSEN
Lambertus JANSEN
* 26-02-1750 Reek
+ 02-10-1810 Velp
Catharina GIJSBERTS
* 30-11-1750 Velp
+ 27-02-1822 Velp
Michaël HOOGERS
* 09-05-1765 Velp
+ 21-01-1832
Francisca van GALEN
* 31-07-1757 Nederasselt
+ 21-10-1834 Velp
Franciscus Antonius SCHIMMEL
* 13-03-1760 Külsheim
+ 23-12-1815 's-Hertogenbosch
Maria van ES(CH)
* 22-09-1761 's-Hertogenbosch
+ 14-09-1821 Velp
Jacobus Hubertus BELLE
* 03-11-1760 Grave
+ 06-05-1830 Grave
Elisabeth Adriana POMPEN
* 27-09-1764 Ravenstein
+ 11-05-1842 Velp
x 13-08-1771
Velp
x C 1792
Nederasselt
x 04-02-1787
's-Hertogenbosch
x 03-11-1786
Ravenstein
Johannes Lamert JANSEN
* ?-01-1787 Velp
+ 17-01-1850 Velp
Helena HOOGERS
* 18-07-1796 Escharen
+ 02-08-1881 Velp
Hendricus SCHIMMEL
* 16-08-1801 's-Hertogenbosch
+ 12-02-1849 Velp
Gerardina BELLE
* 27-09-1806 Grave
+ 07-10-1842 Velp
x 13-07-1817
Velp
x 13-08-1826
Velp
Gijsbertus JANSEN
* 23-04-1836 Velp
+ 02-04-1893 Velp
Maria Catharina SCHIMMEL
* 10-11-1833 Velp
+ 02-01-1917 Velp
x 29-04-1865
Velp
Gerardina Maria JANSEN
* 19-02-1868 Velp
+ 16-01-1908 Hees

               
Kwartierblad van
Arnoldus Johannes TROMP
Arnoldus Johannes TROMP(E)
* 19-04-1756 Winssen
+ 14-11-1832 Erlecom
Aleida BROEKHOF
* 22-08-1764 Zyfflich
+ 10-08-1823 Erlecom
Petrus PONTEN
* 29-08-1760 Aldekerk
+ 09-09-1831 Zyfflich
Margaretha JANSSEN
* 21-12-1764 Zyfflich
+ 24-01-1811 Zyfflich
Gerardus CROES
* 05-08-1771 Niel
+ 16-08-1811 Niel
Aleida ENGELEN
* 17-01-1769 Hasselt
+ 17-08-1856 Niel
Eugenius WILLEMSE
* 13-02-1769 Ooij
+ 07-10-1828 Ooij
Johanna KRECHTING
* 08-04-1775 Nijmegen (predik Heren)
+ 01-04-1838 Ooij
x 09-05-1791
Zyfflich
x 02-04-1787
Zyfflich
x 16-04-1796
Niel
x 11-07-1802
Nijmegen St. Augustijnen
Johannes TROMP
* 17-03-1795 Erlecom
+ 15-04-1869 Zyfflich
Johanna PONTEN
* 06-03-1803 Zyfflich
+ 25-04-1882 Zyfflich
Paulus CROES (KROES)
* 13-08-1803 Niel
+ 26-03-1887 Ooij
Geertruda WILLEMSEN
* 27-10-1807 Ooij
+ 28-05-1888 Ooij
x 08-05-1827
Zyfflich
x 03-05-1830
Ooij
Arnoldus TROMP
* 28-02-1831 Zyfflich
+ 17-05-1881 Neerbosch
Johanna KROES
* 11-06-1838 Ooij
+ 23-11-1903 Neerbosch
x 11-04-1862
Niel
Arnoldus Johannes TROMP
* 27-02-1863 Neerbosch
+ 21-08-1927 Hatert

               
Kwartierblad van
Theodora KROPMAN
Matthias KROPMAN
* 18-12-1788 Neerbosch
+ 01-12-1862 Hatert
Catharina GEURTS
* 14-10-1790 Neerbosch
+ 18-04-1856 Hatert
Antonius PEEREBOOM
* 04-06-1775 Beek
+ 15-11-1845 Hatert
Arnolda JANSEN
* 1774 Hatert
+ 14-03-1837 Hatert
Antonius van MEGEN
* 17-04-1778 Zyfflich
+ 31-12-1850 Nijmegen
Margaretha DAMEN
* 02-04-1788 Ooij
+ 06-11-1875 Nijmegen
Gerardus GEURTS
* 15-09-1787 Neerbosch
+ 23-05-1851 Nijmegen
Johanna van MEGEN
* 02-03-1786 Groesbeek
+ 16-06-1854 Neerbosch
x 18-10-1811
Nijmegen
x 29-04-1798
Neerbosch
x 02-05-1809
Ooij en Persingen
x 26-04-1816
Beek
Johannes Baptist KROPMAN
* 18-08-1812 Beek
+ 17-11-1882 Hatert
Petronella PEERENBOOM
* 06-03-1815 Hatert
+ 12-04-1882 Hatert
Hendricus van MEGEN
* 28-04-1824 Ooij
+ 28-07-1892 Nijmegen
Theodora GEURTS
* 22-03-1830 Hatert
+ 04-09-1892 Nijmegen
x 07-05-1840
Nijmegen
x 14-04-1853
Nijmegen
Matthijs KROPMAN
* 02-07-1850 Hatert
+ 16-09-1924 Nijmegen
Antoinetta van MEGEN
* 15-05-1854 Hatert
+ 24-03-1926 Nijmegen
x 08-11-1877
Nijmegen
Theodora KROPMAN
* 26-09-1878 Hatert
+ 09-01-1947 Hatert

               
Kwartierblad van
Gerardus THOONSEN
Hendrikus TOONS
* 19-10-1753 Neerbosch
+ 19-01-1837 Neerbosch
Maria ALBERTS
* 22-03-1761 Neerbosch
+ 18-01-1805 Neerbosch
Johannes HOPMAN
* 08-11-1750 Neerbosch
+ 05-11-1816 Nijmegen
Hendrica of Hendrina? JANSSEN
* 30-10-1753 Hatert
+ 1786 Nijmegen
Johannes van MUNSTER
* mei 1747 Rindern
+ 07-01-1818 Hees
Helena REMMERS
* 09-10-1759 Neerbosch
+ 14-12-1817 Hees
Wolterus van GEMERT
* 19-10-1770 Gemert
+ 13-03-1829 Hatert
Everdina SCHAMP
* 22-02-1764 Neerbosch
+ 01-11-1815 Hatert
x 09-05-1784
Neerbosch
x 02-05-1779
Neerbosch
x 13-05-1792
Neerbosch
x 07-03-1790
Neerbosch
Johannes THOONSEN
* 07-04-1785 Neerbosch
+ 10-11-1873 Neerbosch
Christina HOPMAN
* 08-04-1785 Hees
+ 01-06-1863 Neerbosch
Gerardus van MUNSTER
* 08-02-1793 Hees
+ 16-01-1880 Neerbosch
Maria van GEMERT
* 06-03-1804 Hatert
+ 07-11-1878 Neerbosch
x 08-05-1808
Neerbosch
x 30-04-1836
Nijmegen
Theodorus THOONSEN
* 03-08-1826 Neerbosch
+ 02-01-1903 Neerbosch
Helena van MUNSTER
* 02-04-1840 Hees
+ 04-02-1889 Neerbosch
x 06-05-1864
Nijmegen
Gerardus THOONSEN
* 15-10-1870 Neerbosch
+ 27-06-1919 Hatert

               
Kwartierblad van
Petronella Elisabeth DERCKS
Theodorus DERCKSEN
* 23-05-1745 Groesbeek
+ 08-04-1813 Neerbosch
Maria LAMERS
* 14-12-1758 Overasselt
+ 29-03-1820 Neerbosch
Franciscus BROEKMAN
* 28-12-1767 Neerbosch
+ 18-05-1839 Nijmegen
Elisabeth Gielen JANSEN
* 17-09-1766 Neerbosch
+ 26-12-1826 Hatert
Christiaan KERSTEN
* 28-12-1779 Neerbosch
+ 14-01-1814 Nijmegen
Theodora Maria HEIJMANS
* 24-01-1784 Weurt
+ 02-06-1856 Nijmegen
Matheus THIJSEN
* 11-02-1779 Nijmegen
+ 18-01-1848 Nijmegen
Gertruda JANSEN
* 09-03-1778 Nijmegen
+ 12-03-1837 Nijmegen
x 02-05-1784
Overasselt
x 10-05-1795
Neerbosch
x 24-04-1812
Nijmegen
x 10-01-1809
Nijmegen
Theodorus DERCKS
* 01-01-1798 Neerbosch
+ 14-02-1869 Nijmegen
Petronella BROEKMAN
* 15-11-1797 Wijchen
+ 14-05-1843 Nijmegen
Henricus KERSTEN
* 13-02-1813 Weurt
+ 06-01-1873 Weurt
Maria THIJSEN
* 16-01-1811 Nijmegen
+ 16-03-1848 Nijmegen
x 05-11-1822
Nijmegen
x 07-05-1842
Nijmegen
Gerardus DERCKS
* 26-03-1835 Neerbosch
+ 26-02-1912 Neerbosch
Gertruij KERSTEN
* 29-09-1842 Nijmegen
+ 15-04-1930 Neerbosch
x 18-01-1866
Nijmegen
Petronella Elisabeth DERCKS
* 19-11-1867 Neerbosch
+ 04-03-1948 Malden

       
Kwartierblad van
Theodorus CROES
Jan? CROES

+ v27-1-1696
nn VERWAIJEN?

+ n27-1-1696






x c 1658




Alexander Sanderus CROES
* C 1660
+ 01-07-1741 Leuth
Feijken TONNISSEN (TEUNISSEN)
* C 1662
+ V 1696


x C 1686


Pauwell CROES
* 06-04-1687 Keeken
+ 15-01-1750 Niel
Gertruda van GOCH


x C 1715
Pannerden
Theodorus CROES
* 28-10-1734 Hulhuizen
+ 12-01-1806 Niel

   
Kwartierblad van
Regina BOOTH (BOODE)


















Leborius BOOTH


nn NN



Regina BOOTH (BOODE)
* C 1732
+ 16-05-1802 Hasselt

           
Kwartierblad van
Wilhelmus van LOON




Laurentius WILLEMS

+ 22-01-1678 Hees
Jacomina BERENDS


Arnoldus CORNELISSEN
* 29-11-1640 Neerbosch

nn NN






Theodorus Jansen van LOON


Elisabeth DERICKS


Bernardus LAURENSE
* C 1665 Hees

Wilhelmina ARTS
* C 1665 Hees

x 21-10-1677
Neerbosch

Antonius Dercks (Dirickx) van LOON
* 21-01-1680 Neerbosch
+ V 1750
Johanna WILLEMS
* Weurt
+ N 1750
x 05-03-1715
Neerbosch
Wilhelmus van LOON
* 02-01-1721 Hatert
+ 04-06-1791 Neerbosch

           
Kwartierblad van
Johanna CLOOSTERMAN
Peter Dercks CLOOSTERMAN
* c 1590

Agnes JACOBS


Seel JACOBSEN


Hendriksken WELLEN






x c 1615




Antonius Peters CLOOSTERMAN
* c1630-1640 Neerbosch
+ n 1714
Wilhelmina SEELEN (ZEELE)
* 08-12-1644 Hees
+ 09-12-1693 Neerbosch
Gerardus KERSTEN


Petronella PETERS


x c 1665

x 02-03-1679
Neerbosch
Petrus Teunissen CLOOSTERMAN
* 17-04-1670 Hees
+ n 1750
Aaltje GERRITS
* c 1685
+ n 1750
x c 1704

Johanna CLOOSTERMAN
* 03-08-1724 Neerbosch
+ 07-12-1812 Hatert

           
Kwartierblad van
Bastiaan (Se) van THIEL




Ludovicus BASTIAANS
* T1655-1660 Balgoij

Petronella van der HORST
* C 1660 Overasselt

Jacobus PAUWELS


Henrica WILLEMS

+ C dec 1733 Balgoij


x 09-09-1683
Overasselt

Hermanus van THIEL


Wilhelmina THEUNISSEN


Sebastianus LOEFFEN
* C 1685 Balgoij
+ 18-04-1741 Wijchen
Maria JACOBS
* 26-02-1688 Wijchen


x 29-04-1713
Wijchen
Gerardus van THIEL

+ C 1827
Petronella BASTIAANS
* 05-02-1714 Balgoij

x 07-05-1746
Wijchen
Bastiaan (Se) van THIEL
* 26-02-1748 Wijchen
+ 15-10-1827 Beuningen

   
Kwartierblad van
Wolteri CUPPEN


















Jacobi KUPPEN


Gerarda HERMES
* C 1715

x C 1740

Wolteri CUPPEN
* 23-12-1746 Neerbosch
+ 18-11-1818 Neerbosch

         
Kwartierblad van
Petronella BROEKMAN
Theodorus BROEKMAN
* T1640-1645 Neerbosch

Maria BASTIAANS


Reinerus de GROOT


Matthea THEEUWISSEN






x C 1668




Antonius BROEKMAN
* C 1680
+ C 1748
Aletta de GROOT
* 21-01-1677 Neerbosch
+ C 1748 Neerbosch


x 18-08-1707
Neerbosch

Theodorus BROEKMAN
* 23-12-1718 Neerbosch

Maria GERRITS
* C 1725

x 08-09-1748
Neerbosch
Petronella BROEKMAN
* 21-08-1751 Neerbosch
+ 21-08-1797 Neerbosch

             
Kwartierblad van
Laurentius van HAREN
Henricus van HAREN
* C 1610

Caecilia PETERS


Johannes SEBEN (SIBEN)


Gertrudis SIBEN




Teunis de BONT


nn NN


x C 1640




Johannes van HAREN
* C 1640 Nederasselt
+ N10-2-1715 Keent
Eerke SEBEN
* C 1650 Nederasselt

Laurentius PETERS
* C 1655 Nederasselt
+ T1700-1706 Nederasselt
Maria de BONDT
* C 1655 Keent
+ N10-5-1730
x C 1675

x 27-02-1681
Keent
Jacobus van HAREN
* 04-10-1685 Keent
+ 16-05-1755 Overasselt
Johanna de BONDT
* 03-02-1690 Nederasselt
+ 12-08-1763 Balgoij
x 29-04-1714
Keent
Laurentius van HAREN
* 06-07-1718 Balgoij
+ 21-12-1808 Overasselt

         
Kwartierblad van
Anna Maria ERMERS


Hermanus van RAMSTEIJN


Allegonda BRUIJSTEN

+ 06-08-1726 Niftrik








Ermert JANSEN


Allegonda van RAMSTEIJN
* C 1670 Keent
+ 12-03-1753 Balgoij
Johannes WOLTERS


Johanna JANSEN


x 26-05-1695
Balgoij
x 28-02-1696
Reek
Johannes ERMERS
* 24-03-1696 Keent
+ 31-10-1758 Wijchen
Maria JANSEN
* 17-04-1697 Reek

x 28-04-1723
Balgoij
Anna Maria ERMERS
* C 1728 Overasselt
+ 20-05-1801 Overasselt

           
Kwartierblad van
Marcus WOLTERS


Johannes van BREE
* C 1630 Nederasselt

Catharina DAMEN
* C 1640 Grave



Cornelis DERKS


nn NN



x 25-06-1665
Grave


Franciscus WOLTERS
* C 1675 Balgoij
+ T1733-1745 Balgoij
Catharina van BREE
* C 1675 Keent
+ T1733-1745
Markus HENDRIKS
* C 1675 Nederasselt

Antonia CORNELISSEN
* C 1675 Overasselt

x 01-11-1701
Keent
x 06-02-1701
Overasselt
Wolterus FRANCISSEN
* 09-04-1708 Balgoij
+ 09-01-1798 Balgoij
Maria MARKISSEN (MERKISSEN)
* C 1715 Nederasselt
+ 23-02-1780 Balgoij
x 25-03-1741
Niftrik
Marcus WOLTERS
* 31-12-1743 Balgoij
+ 22-04-1795 Balgoij

               
Kwartierblad van
Jacomina VOS
Jacobus VOS
* C 1645

Jocomina van HAREN
* C 1645

Jan TEUNISSEN


nn NN


Hendrick GEVEN
* C 1645 Overasselt
+ V 1693
Ermke THEUNISSEN
* C 1655 Nederasselt

Gijsbertus JANSEN


Ida JORDAENS


x 26-11-1670
Overlangel

x 30-10-1681
Overasselt

Hubertus VOS
* C 1675 Overlangel

Gerarda JANSEN


Wilhelmus DECKERS
* C 1685 Nederasselt
+ N 1750 Keent
Elisabeth GIJSBERTS
* 31-01-1697 Keent
+ N 1750

x 16-07-1719
Balgoij
Heijmeric HUIJ(B/P)ERS VOS
* C 1715 Overlangel
+ 07-04-1785 Balgoij
Maria Willems DEKKERS
* 16-08-1721 Nederasselt
+ 03-07-1782 Nederasselt
x 04-11-1743
Overasselt
Jacomina VOS
* 25-01-1756 Nederasselt
+ 22-04-1801 Balgoij

     
Kwartierblad van
Bartholomeus TOONEN














Johannes RUTTEN


Petronella JANSEN




Antonius JANSEN
* C 1700 Nederasselt
+ Nederasselt
Anna Maria JANSEN
* C 1700 Wijchen
+ Nederasselt

Bartholomeus TOONEN
* C 1728 Nederasselt
+ 28-01-1816 Nederasselt

             
Kwartierblad van
Maria van HAREN
Henricus van HAREN
* C 1610

Caecilia PETERS


Johannes SEBEN (SIBEN)


Gertrudis SIBEN




Teunis de BONT


nn NN


x C 1640




Johannes van HAREN
* C 1640 Nederasselt
+ N10-2-1715 Keent
Eerke SEBEN
* C 1650 Nederasselt

Laurentius PETERS
* C 1655 Nederasselt
+ T1700-1706 Nederasselt
Maria de BONDT
* C 1655 Keent
+ N10-5-1730
x C 1675

x 27-02-1681
Keent
Jacobus van HAREN
* 04-10-1685 Keent
+ 16-05-1755 Overasselt
Johanna de BONDT
* 03-02-1690 Nederasselt
+ 12-08-1763 Balgoij
x 29-04-1714
Keent
Maria van HAREN
* 10-10-1737 Balgoij
+ 19-01-1808 Nederasselt

               
Kwartierblad van
Sebastianus BASTIAANS
Ludovicus BASTIAANS
* T1655-1660 Balgoij

Petronella van der HORST
* C 1660 Overasselt

Jacobus PAUWELS


Henrica WILLEMS

+ C dec 1733 Balgoij
Johannes de BRUIJN
* C 1665

Helena SMITS
* C 1670

Gerardus ARDTS
* C 1665

Maria PETERS
* C 1665

x 09-09-1683
Overasselt

x C 1690

x 26-01-1690
Overasselt
Sebastianus LOEFFEN
* C 1685 Balgoij
+ 18-04-1741 Wijchen
Maria JACOBS
* 26-02-1688 Wijchen

Jacobus de BRUIJN
* C 1690 Keent
+ 04-08-1760 Balgoij
Mathea GERAEDTS
* 06-10-1699 Balgoij
+ 02-11-1748 Balgoij
x 29-04-1713
Wijchen
x 17-01-1723
Balgoij
Wilhelmus BASTIAANS
* 30-05-1721 Balgoij
+ 25-06-1785 Balgoij
Maria de BRUIJN
* 17-01-1727 Balgoij
+ 28-11-1786 Balgoij
x 05-02-1747
Balgoij
Sebastianus BASTIAANS
* 25-02-1748 Ewijk
+ 23-12-1811 Keent

               
Kwartierblad van
Maria van HAREN
Henricus van HAREN
* C 1640 Nederasselt
+ V 9-7-1719
Jaakske PETERS
* C 1640
+ C 1681
Johannes ERMERS


nn NN


Johannes van HAREN
* C 1640 Nederasselt
+ N10-2-1715 Keent
Eerke SEBEN
* C 1650 Nederasselt

Laurentius PETERS
* C 1655 Nederasselt
+ T1700-1706 Nederasselt
Maria de BONDT
* C 1655 Keent
+ N10-5-1730
x C 1670


x C 1675

x 27-02-1681
Keent
Henricus van HAREN
* C 1670 Nederasselt

Elisabeth ERMERS
* C 1670 Keent

Jacobus van HAREN
* 04-10-1685 Keent
+ 16-05-1755 Overasselt
Johanna de BONDT
* 03-02-1690 Nederasselt
+ 12-08-1763 Balgoij
x 12-05-1696
Keent
x 29-04-1714
Keent
Franciscus Antonius van HAREN
* 08-11-1715 Balgoij
+ C 1749 Keent
Arnoldina van HAREN
* 20-05-1716 Balgoij
+ 25-05-1780 Keent
x 11-06-1743
Balgoij
Maria van HAREN
* 27-08-1745 Balgoij
+ 23-04-1811 Keent

           
Kwartierblad van
Lambertus JANSEN




Egbertus GIJSBERTS


Henrica JANSSEN


Johannes RATTEN


Aleijdis HENRICX





x 26-06-1671
Herpen
Martinus HENDRIKS
* c 1670 Velp

Lamberta JANSEN
* c 1670 Reek

Gijsbertus EGBERTS
* 05-08-1682
+ 20-05-1756 Reek
Gertrudis RATTEN
* 10-03-1684 Herpen
+ 02-05-1761 Reek
x 05-11-1697
Reek

Johannes MARTENS
* 09-02-1703 Reek
+ N25-7-1774
Maria GIJSBERTS
* 21-11-1713 Reek

x 02-05-1738
Reek
Lambertus JANSEN
* 26-02-1750 Reek
+ 02-10-1810 Velp

               
Kwartierblad van
Catharina GIJSBERTS
Gijsbertus GOOSSENS
* C 1650
+ N11-5-1707
Johanna HENDRIKS


Antonius JANSEN


Helena JANSEN


Hubertus HERMANS


Antonia van RAIJ


Antonius van LEUKEN


Johanna WILLEMS


x 15-08-1677
Velp

x 07-02-1677
Reek

Goswinus GIJSBERTS
* 23-08-1668 Velp
+ 01-04-1721 Velp
Antonetta ANTONISSEN
* 18-10-1680 Velp

Hermanus HUIJBERS
* 02-11-1679 Reek

Maria van LEUKEN
* 06-10-1683 Reek

x C 1704/05

x 11-05-1709
Reek
Gijsbertus GOOSSENS
* 06-12-1708 Velp
+ 02-07-1780 Velp
Antonetta HERMANS
* 30-01-1716 Reek
+ 04-08-1804 Velp
x 20-04-1750
Velp
Catharina GIJSBERTS
* 30-11-1750 Velp
+ 27-02-1822 Velp

             
Kwartierblad van
Michaël HOOGERS


Hermanus de HOOGH


Theodora van RAIJ
* 19-10-1664 Vierlingsbeek

Henricus Matei ROECKEN (ROEFFEN)
* C 1650
+ C 1693
Henrica/Hendrina van CAMPEN
* C 1655

Antonius van der HORST


nn NN



x 03-12-1686
Sambeek
x ca 1680


Michael Philippes HOOGERS
* C 1690
+ 12-10-1763 Velp
Allegonda de HOOGH
* 03-01-1690 Sambeek

Nicolaus ROEFFEN
* 10-06-1690 Velp
+ 07-02-1736 Velp
Johanna Gertrudis van der HORST
* C 1700/05 Nederasselt

x 14-05-1724
Velp
x 07-01-1725
Overasselt
Egbertius Alardus HOOGERS
* 24-03-1725 Velp
+ 17-08-1779 Velp
Henrica/Hendrina ROEFFEN
* 29-10-1725 Velp
+ 12-09-1779 Velp
x 24-04-1750
Velp
Michaël HOOGERS
* 09-05-1765 Velp
+ 21-01-1832

             
Kwartierblad van
Francisca van GALEN
Henricus Willems van GALEN
* 1645/60 Herpen

Gertruda/ Gerardina RUTTEN
* C 1665
+ N27-8-1727
Johannes STOELEN


Cathalijna in de OLIEMEULEN




Antonius ARTS
* C 1665

Jenneke HENDRIKS


x 03-05-1689
Herpen
x 21-01-1670
Schaijk

x 29-11-1700
Overasselt
Laurentius van GALEN
* 26-02-1691 Herpen
+ 11-03-1769 Herpen
Mechtildes JANSE STOELEN
* 05-11-1692 Herpen

Franciscus THEUNISSEN


Helena THOONEN
* Nederasselt

x 09-02-1716
Herpen
x 10-05-1722
Overasselt
Hendrikus van GAALE
* 04-09-1728 Herpen

Johanna FRANCISSEN
* C 1723 Nederasselt
+ 06-10-1812 Velp
x 10-08-1755
Balgoij
Francisca van GALEN
* 31-07-1757 Nederasselt
+ 21-10-1834 Velp

           
Kwartierblad van
Franciscus Antonius SCHIMMEL
Johannes Melchior SCHIMMEL
* 05-12-1643 wrsch. Külsheim
+ 15-05-1710 Külsheim
Catharina BALBACH
* 1644 Külsheim

Johannes STEPHAN
* 1662/1663 Külsheim
+ 21-08-1693 Külsheim
Apollonia HOTZ
* 29-09-1661 Külsheim
+ 13-04-1724 Külsheim




x 26-02-1669
Külsheim
x 20-11-1685
Külsheim


Johannes Fridericus SCHIMMEL
* 15-02-1689 Külsheim
+ 20-12-1754 Külsheim
Maria Eva STEPHAN
* 27-02-1687 Külsheim
+ 13-12-1754 Külsheim
Conradus SAURS


Anna Maria NN


x 03-10-1713
Külsheim

Andreas SCHIMMEL
* 26-11-1721 Külsheim
+ 18-02-1766 Külsheim
Anna Catharina SAUER
* c 1722 Goldbach bij Aschaffenburg
+ v20-1-1787
x 20-02-1748
Külsheim
Franciscus Antonius SCHIMMEL
* 13-03-1760 Külsheim
+ 23-12-1815 's-Hertogenbosch

         
Kwartierblad van
Maria van ES(CH)
Antonius MARTENS
* c 1655
+ n1688v1695
Maria NN

+ v/i 1695?






x c 1680




Martinus TEUNISSEN
* 04-08-1686 Dinther
+ n5-5-1745
Maria JANSEN
* c 1690
+ v/i 1732
Johannes Aart HOOS


Francisca TIELEMANS


x 05-11-1713
Dinther
x 23-02-1721
Nuland
Johannes van ES(CH)
* 13-02-1722 Dinther
+ 30-04-1772 's-Hertogenbosch
Elisabeth HOOS
* 21-11-1724 Nuland
+ 05-02-1809 's-Hertogenbosch
x 09-09-1750
's-Hertogenbosch
Maria van ES(CH)
* 22-09-1761 's-Hertogenbosch
+ 14-09-1821 Velp

             
Kwartierblad van
Jacobus Hubertus BELLE
Jacob BELL
* ? 9-1-1639 Grave
+ V 1669
Jenneke WILLEMS /MOëR (MUIJR)


Mathias JANSEN


Isabella DITSELER


Hogert ELBERTS
* C 1660 Cuijk

Bersabe RUTTEN




x 18-09-1661
Grave

x T1685-1690


Johannes BELL
* 17-09-1662 Grave?

Anna Gertrudis JANSEN
* 12-03-1679 Heinsberg

Elbertus HOGERS
* C 1690 Cuijk

Ester BRANTS
* C 1690 Nijmegen

x 17-05-1703
Heinsberg
x 05-05-1712
Cuijk
Johannes Petrus BELLEN
* 01-02-1721 Heinsberg
+ 03-01-1782 Grave
Maria Agnetia HOGERS
* 19-03-1718 Cuijk

x 02-06-1754
Escharen
Jacobus Hubertus BELLE
* 03-11-1760 Grave
+ 06-05-1830 Grave

               
Kwartierblad van
Elisabeth Adriana POMPEN
Henricus Willemsz POMPEN
* 01-05-1659 Driel
+ V 5-4-1742 Alem
Elisabeth VERHAAK van DUNGEN
* C 1665

Godefridus van CROMVOIRT
* V 1680 Alem
+ V 1722
Christina SMITS


Abraham Jansz. LOTSMAN
* C 1671 Amsterdam
+ T 12041735 Hasselt
Cornelia ten HAM
* 31-03-1668 Amsterdam
+ 02-05-1751 Amsterdam
Petrus de VALCK
* C 1661 Horssen
+ c 1710
Johanna JANSEN
* Ravenstein

x C 1690

x 03-02-1704
Alem
x 24-04-1694
Amsterdam
x 15-04-1695
Amsterdam
Jacobus POMPEN
* 07-12-1702 Alem
+ 29-01-1742 Maren
Adriana van CROMVOIRT
* 21-02-1705 Alem
+ V 1734 Maren
Johannes LOTSMAN
* 11-08-1695 Amsterdam
+ T 04051730
Maria de VALCK
* 03-06-1700 Amsterdam
+ 06-07-1729 Amsterdam
x 25-01-1726
Alem
x 21-05-1723
Amsterdam
Gerardus Petrus POMPEN
* C 1728 Maren
+ 30-09-1787 Ravenstein
Maria Cornelia LOOTSMAN (LOTSMAN)
* 19-03-1727 Amsterdam
+ 02-09-1813 Grave
x 12-06-1753
Ravenstein
Elisabeth Adriana POMPEN
* 27-09-1764 Ravenstein
+ 11-05-1842 Velp

         
Kwartierblad van
Arnoldus Johannes TROMP(E)
Gerardus CORNELISSEN
* ca 1663 Druten

Margaratha RUTTEN
* ca 1665







x 09-07-1681
Puiflijk



Cornelis Geerts (Gerrits) TROMP
* 1682 Puiflijk

Elisabeth/Lyske WILLEMS(en)
* v 1695

Hubertus NN
* C 1680 Afferden

nn NN


x 02-01-1712
Druten

Johannes Cornelissen TROMPE
* 30-06-1715 Puiflijk

Maria/Marij HUIJBERTS/HEUBERS

+ Winssen
x 07-07-1743
Afferden
Arnoldus Johannes TROMP(E)
* 19-04-1756 Winssen
+ 14-11-1832 Erlecom

   
Kwartierblad van
Aleida BROEKHOF


















Henricus BROEKHOFF

+ 16-01-1768 Ooij
Theodora de BRUIN
* 09-03-1727 Ooij en Persingen
+ n 05-1802
x 12-05-1748
Ooij en Persingen
Aleida BROEKHOF
* 22-08-1764 Zyfflich
+ 10-08-1823 Erlecom

   
Kwartierblad van
Petrus PONTEN


















Laurentius PONTEN


Catharina WITGERS


x v 1760
Alderkerk
Petrus PONTEN
* 29-08-1760 Aldekerk
+ 09-09-1831 Zyfflich

     
Kwartierblad van
Margaretha JANSSEN














Theodorus van de WIEL


Maria RIJCKE

+ 05-12-1772 Zyfflich


Johannes JANSSEN


Hendrina van de WIEL
* 21-12-1738 Erlecom

x 28-07-1763
Zyfflich
Margaretha JANSSEN
* 21-12-1764 Zyfflich
+ 24-01-1811 Zyfflich

         
Kwartierblad van
Eugenius WILLEMSE




Geen GEENEN
* c 1643 Ooij
+ in/na 1703 Ooij?
Jantje JANSEN
* Erlecom
+ in/na 1703 Ooij?
Jan GEENEN
* c 1650

Margaretha JANSEN

+ n 1713


x 19-04-1669
Ooij en Persingen
x v 1681
Ooij?


Roeloff Rudolphus GEENE
* 03-12-1675 Ooij en Persingen

Maria GEENEN
* c 1680 Ooij
+ 08-04-1751 Ooij

x v 1714

Everardus WILLEMSE

+ 25-12-1809 Nijmegen
Theodora Derris GEENEN
* 31-08-1721 Zyfflich

x 23-01-1746
Nijmegen
Eugenius WILLEMSE
* 13-02-1769 Ooij
+ 07-10-1828 Ooij

             
Kwartierblad van
Johanna KRECHTING
Ruth KRAGTINGH
* Keeken

Geesken FREDERIJCKS
* Millingen



Conradus JANSSEN
* v 1686 Keeken
+ n 1722
Johanna van MEGEN

+ n11-9-1722
Henricus EUWENS
* v 1691
+ 12-09-1741 Erlecom
Johanna VALCKX
* c 1690 Erlecom
+ 15-04-1782 Erlecom
x 16-09-1703
Ooij

x 27-02-1703
Leuth
x 06-05-1717
Gendt-Erlecom
Arnoldus KRAGTING
* 09-12-1705 Ooij

Florentina ALBERS


Cornelis JANSSEN
* 29-07-1715 Zyfflich
+ 21-06-1778 Wercheren
Maria EUWENS
* 24-02-1718 Leuth
+ 27-03-1777 Wercheren
x 07-10-1731
Ooij
x 30-01-1741
Leuth
Theodorus KRECHTING
* 31-05-1734 Nijmegen Statie Predikheren
+ 29-05-1813 Ooij
Helena JANSEN
* 30-08-1747 Ooij
+ 08-01-1809 Ooij
x 20-05-1771
Ooij
Johanna KRECHTING
* 08-04-1775 Nijmegen (predik Heren)
+ 01-04-1838 Ooij

               
Kwartierblad van
Matthias KROPMAN
Henricus CROPMANS
* 29-11-1684 Uedem

Mechtilde SCHOOFS
* C 1690

Reijnerus JANSEN
* V 1700
+ V 1764
Aletie RUTTEN
* V 1700
+ V 1764
Dirick ARIENS
* Hees

Yfken PEETERS
* Hees

Herman PAUWELS


Johanna JACOBS


x C 1714

x C 1723
Neerbosch
x 27-10-1716
Neerbosch
x 14-06-1717
Neerbosch
Matthias CROPMANS (KROPMAN)
* 24-02-1717 Uedem
+ 07-01-1789 Nijmegen
Anna Maria Reijne JANSEN
* 05-09-1723 Neerbosch
+ V 1764
Martinus DIRRIX
* 22-12-1718 Neerbosch

Dirriske HERMES
* 28-01-1720 Neerbosch

x 14-02-1745
Neerbosch
x 30-04-1747
Neerbosch
Gerardus KROPMAN
* 12-10-1748 Nijmegen
+ 04-12-1814 Beek
Ida MARTENS
* 25-11-1751 Neerbosch
+ 05-02-1816 Beek
x 09-11-1783
Nijmegen
Matthias KROPMAN
* 18-12-1788 Neerbosch
+ 01-12-1862 Hatert

   
Kwartierblad van
Catharina GEURTS


















Matheus GEURTS / GÖERTS
* V 1765

Johanna TIJSSEN
* V 1765

x V 1790

Catharina GEURTS
* 14-10-1790 Neerbosch
+ 18-04-1856 Hatert

           
Kwartierblad van
Antonius PEEREBOOM
Gerardus PEERBOOMS


Johanna THIJSSEN
* Wijchen

Otto THEUNISSEN


nn NN






x 22-10-1718
Wijchen



Anthonius PEERBOOM
* 09-06-1721 Wijchen
+ n 1764
Otto WILHELMINA
* Wijchen

Wilhelmus DERX


Anneke ANSEM


x v 1745

x V -03-1730

Gerardus TOONEN / PEERENBOOM
* 08-04-1745 Niftrik

Gertrudis WILLEMS
* c 1733 Overasselt

x 28-04-1771
Overasselt
Antonius PEEREBOOM
* 04-06-1775 Beek
+ 15-11-1845 Hatert

   
Kwartierblad van
Antonius van MEGEN


















Simon VERMEGEN (van MEGEN)
* c 1752

Wilhelmina JANSSEN


x 02-05-177?
Zyfflich
Antonius van MEGEN
* 17-04-1778 Zyfflich
+ 31-12-1850 Nijmegen

          
Kwartierblad van
Margaretha DAMEN
Arnoldus DAMEN


Aleida WANNERS
* 28-07-1669 Zyfflich
+ n 1702
Peter van POELYK











Daem ARNS
* 04-09-1689 Ooij en Persingen
+ 31-03-1784 Ooij
Theodora van POELIJK
* c 1705 Ooij?
+ 04-09-1783 Wecheren
Jan VERPLAK


Evertje HENDRIKS


x 17-04-1729
Ooij en Persingen

Jacobus DAMEN
* 24-08-1732 Zyfflich
+ 26-02-1795 Ooij
Petronella VERPLAK
* Bemmel Haalderen

x 23-04-1786
Ooij en Persingen
Margaretha DAMEN
* 02-04-1788 Ooij
+ 06-11-1875 Nijmegen

   
Kwartierblad van
Gerardus GEURTS


















Matheus GEURTS / GÖERTS
* V 1765

Johanna TIJSSEN
* V 1765

x V 1790

Gerardus GEURTS
* 15-09-1787 Neerbosch
+ 23-05-1851 Nijmegen

   
Kwartierblad van
Johanna van MEGEN


















Cornelus van MEGEN
* 1742 Nederrijkswald

Everdina VERHOEVEN
* 1754 Nijmegen

x v 1786

Johanna van MEGEN
* 02-03-1786 Groesbeek
+ 16-06-1854 Neerbosch

   
Kwartierblad van
Hendrikus TOONS


















Antonius HENDRIKS

+ v 1837
Theodora THEUNISSEN


x 09-02-1749
Neerbosch
Hendrikus TOONS
* 19-10-1753 Neerbosch
+ 19-01-1837 Neerbosch

     
Kwartierblad van
Maria ALBERTS












Cornelis WILLEMS van de POL


Hermenegildis DERKS






Albertus CORNELISSEN

+ 22-06-1803 Nijmegen
Theodora WIJNANTS


x 03-06-1753
Neerbosch
Maria ALBERTS
* 22-03-1761 Neerbosch
+ 18-01-1805 Neerbosch

         
Kwartierblad van
Johannes HOPMAN
Petrus KERSTEN
* ca 1655 Neerbosch

Wijlimina JANSEN
* ca 1656 Neerbosch

Antonius Peters CLOOSTERMAN
* c1630-1640 Neerbosch
+ n 1714
Wilhelmina SEELEN (ZEELE)
* 08-12-1644 Hees
+ 09-12-1693 Neerbosch




x 27-03-1676
Hees
x c 1665



Henricus Peters HOPMAN
* 03-07-1677 Neerbosch
+ na 1729
Johanna Teunissen CLOOSTERMAN
* 11-01-1672 Neerbosch
+ na 1749


x ca 1698


Christiaan HOPMAN
* 26-04-1709 Neerbosch
+ 05-03-1779 Neerbosch
Johanna JANSEN
* ca 1714 Hees

x 30-03-1739
Hees
Johannes HOPMAN
* 08-11-1750 Neerbosch
+ 05-11-1816 Nijmegen

   
Kwartierblad van
Johannes van MUNSTER


















Arnoldus van MUNSTER


Margaretha SCHUURMANS



Johannes van MUNSTER
* mei 1747 Rindern
+ 07-01-1818 Hees

     
Kwartierblad van
Helena REMMERS














Toon GEURTS


nn NN




Remmert GERRITS
* C 1735
+ 25-11-1783
Geertje TOONEN
* 31-05-1724
+ 04-02-1791
x 01-05-1746

Helena REMMERS
* 09-10-1759 Neerbosch
+ 14-12-1817 Hees

   
Kwartierblad van
Wolterus van GEMERT


















Gijsbertus VERHOFSTADT


Anna Maria van der STEIJDEN (HEIJDEN)



Wolterus van GEMERT
* 19-10-1770 Gemert
+ 13-03-1829 Hatert

             
Kwartierblad van
Everdina SCHAMP
Hermanus Jansen SCHAMP
* t1640-1645
+ n 1-5-1727
Cornelia JANSEN

+ V 1688


Petrus JANSEN
* C 1650

Theodora JANSEN


Jurrien EVERS
* 13-07-1672 Nijmegen

Elisabeth DERKS
* 27-03-1670 Neerbosch

x c 1670


x C 1678

x C 1695

Gerardus Hermens SCHAMP
* 29-03-1675 Overasselt
+ C 1752 Neerbosch
Johanna Peters EBBEN
* C 1685 Gassel
+ n22-6-1751
Everardus Peters van den DUKENBURG
* 1685 Hatert

Johanna JURRIëNS
* 1695 Hatert

x 25-01-1711
Beers
x 24-11-1720
Neerbosch
Hermanus SCHAMP
* 22-07-1719 Neerbosch
+ 08-05-1795 Neerbosch
Theodora EVERS
* 01-01-1721 Neerbosch
+ 21-10-1783 Neerbosch
x 26-04-1744
Neerbosch
Everdina SCHAMP
* 22-02-1764 Neerbosch
+ 01-11-1815 Hatert

   
Kwartierblad van
Theodorus DERCKSEN


















Theodorus DERIKS


Henrica JANSEN


x 22-05-1740
Groesbeek
Theodorus DERCKSEN
* 23-05-1745 Groesbeek
+ 08-04-1813 Neerbosch

   
Kwartierblad van
Maria LAMERS


















Lambertus HERMENS


Maria JANSE



Maria LAMERS
* 14-12-1758 Overasselt
+ 29-03-1820 Neerbosch

   
Kwartierblad van
Franciscus BROEKMAN


















Hendrikus BROEKMAN
* 22-04-1724 Neerbosch
+ 05-08-1794 Neerbosch
Helena BRUIJSTEN
* 30-06-1725 Neerbosch
+ 22-12-1804 Hatert
x 01-05-1746
Neerbosch
Franciscus BROEKMAN
* 28-12-1767 Neerbosch
+ 18-05-1839 Nijmegen

           
Kwartierblad van
Elisabeth Gielen JANSEN




Antonius Peters CLOOSTERMAN
* c1630-1640 Neerbosch
+ n 1714
Wilhelmina SEELEN (ZEELE)
* 08-12-1644 Hees
+ 09-12-1693 Neerbosch
Gerardus KERSTEN


Petronella PETERS




x c 1665

x 02-03-1679
Neerbosch
Johannes DIRICKX


Dirckxken Driessen van de GENT


Petrus Teunissen CLOOSTERMAN
* 17-04-1670 Hees
+ n 1750
Aaltje GERRITS
* c 1685
+ n 1750

x c 1704

Michael JANSEN
* 07-09-1725 Neerbosch
+ n19-2-1796
Petronella CLOOSTERMAN
* 10-03-1730 Neerbosch
+ n 4-1795
x 04-05-1755
Neerbosch
Elisabeth Gielen JANSEN
* 17-09-1766 Neerbosch
+ 26-12-1826 Hatert

   
Kwartierblad van
Christiaan KERSTEN


















Gerrit KERSTEN
* 05-03-1746 Neerbosch
+ N 1814
Hendrina JANSEN

+ 23-06-1805 Neerbosch
x 14-05-1775
Neerbosch
Christiaan KERSTEN
* 28-12-1779 Neerbosch
+ 14-01-1814 Nijmegen

   
Kwartierblad van
Theodora Maria HEIJMANS


















Johannes HEIJMANS

+ V 1812
Maria ZEELEN

+ N 1812

Theodora Maria HEIJMANS
* 24-01-1784 Weurt
+ 02-06-1856 Nijmegen

     
Kwartierblad van
Matheus THIJSEN












Theodorus THIJSSEN


Jacomina ALBERTS




x 31-01-1734
Neerbosch

Henricus TIJSEN
* 03-10-1747 Neerbosch
+ V 1809
Maria CLAYSSEN

+ V 1809
x 03-05-1778
Hees
Matheus THIJSEN
* 11-02-1779 Nijmegen
+ 18-01-1848 Nijmegen

   
Kwartierblad van
Gertruda JANSEN


















Peter JANSEN

+ N1809V1837
Elisabeth BROEKMAN

+ V 1809

Gertruda JANSEN
* 09-03-1778 Nijmegen
+ 12-03-1837 Nijmegen

   
Kwartierblad van
Peter Dercks CLOOSTERMAN


















Derk GIJSSEN
* c1560-1570
+ T1624-1625
Grietgen PETERS

+ n14-3-1629
x c1580-1590

Peter Dercks CLOOSTERMAN
* c 1590

   
Kwartierblad van
Ludovicus BASTIAANS


















Bastiaan MICHIELS
* T1625-1630
+ C 1680
nn NN



Ludovicus BASTIAANS
* T1655-1660 Balgoij

   
Kwartierblad van
Johannes de BRUIJN


















Jacobus de BRUIJN


nn NN


x T1660-1665

Johannes de BRUIJN
* C 1665

   
Kwartierblad van
Helena SMITS


















Gerardus SMIDTS


Maria SEBEN (SIBEN)



Helena SMITS
* C 1670

   
Kwartierblad van
Maria PETERS


















Henricus van HOECK
* C 1625 Bergharen

nn NN



Maria PETERS
* C 1665

   
Kwartierblad van
Henricus van HAREN


















Henricus van HAREN
* C 1610

Caecilia PETERS


x C 1640

Henricus van HAREN
* C 1640 Nederasselt
+ V 9-7-1719

   
Kwartierblad van
Henricus Matei ROECKEN (ROEFFEN)


















Matheus ROECKEN


nn NN



Henricus Matei ROECKEN (ROEFFEN)
* C 1650
+ C 1693

   
Kwartierblad van
Henricus Willems van GALEN


















Wilhemus van GALEN


nn NN



Henricus Willems van GALEN
* 1645/60 Herpen

      
Kwartierblad van
Johannes Melchior SCHIMMEL












Hieronymus SCHIMMEL
* c1560-1575

nn NN


Vitus EBALS?





Wolfgang Hieronymusz SCHIMMEL
* c1590-1600 wrsch. Tauberbischofsheim

Apollonia EBALS?
* c 1610

x 16-01-1635
Külsheim
Johannes Melchior SCHIMMEL
* 05-12-1643 wrsch. Külsheim
+ 15-05-1710 Külsheim

   
Kwartierblad van
Catharina BALBACH


















Nicolaus BALBACH
* c 1615

Maria NN


x c 1640

Catharina BALBACH
* 1644 Külsheim

     
Kwartierblad van
Johannes STEPHAN












Eberhard STEFFAN
* c 1590

Margaretha NN




x c 1620


Philippus STEPHAN
* 08-05-1623 Külsheim
+ 23-01-1685 Külsheim
Apollonia NN
* c 1625
+ 20-07-1683 Külsheim
x c1645-1650

Johannes STEPHAN
* 1662/1663 Külsheim
+ 21-08-1693 Külsheim

   
Kwartierblad van
Apollonia HOTZ


















Nicolaus HOTZ


nn NN


x v 1661

Apollonia HOTZ
* 29-09-1661 Külsheim
+ 13-04-1724 Külsheim

   
Kwartierblad van
Jenneke WILLEMS /MOëR (MUIJR)


















Willem MOëR


nn NN



Jenneke WILLEMS /MOëR (MUIJR)


   
Kwartierblad van
Hogert ELBERTS


















Elbertus PETERS
* C 1625

Helena JACOBS
* C 1625
+ N 28111673
x C 1650

Hogert ELBERTS
* C 1660 Cuijk

       
Kwartierblad van
Henricus Willemsz POMPEN












Henricus Fransz. POMPEN
* C 1580
+ 19-10-1632 Leende
Elisabeth N.

+ 07-09-1632 Leende
Jacob CLAESSEN
* C 1610

Anneken van den ASMONT


x ca 1605

x ca 1635

Willem Hendriksz. POMPEN
* C 1620 Leende
+ V30-3-1685
Eerken JACOBS
* C 1630/35 Alem
+ N30-3-1685
x 01-05-1658
Alem
Henricus Willemsz POMPEN
* 01-05-1659 Driel
+ V 5-4-1742 Alem

   
Kwartierblad van
Elisabeth VERHAAK van DUNGEN


















Mijndert VERHAAK


Digna NN



Elisabeth VERHAAK van DUNGEN
* C 1665

     
Kwartierblad van
Abraham Jansz. LOTSMAN














Robbert JANS


Teuntje JANS




Johannes Willemsz LOTSMAN
* T1635-1640
+ N 2-4-1695 Alkmaar
Helena ROBBERTS
* 02-10-1642 Amsterdam
+ 15-05-1687 Amsterdam
x 02-06-1668
Amsterdam
Abraham Jansz. LOTSMAN
* C 1671 Amsterdam
+ T 12041735 Hasselt

     
Kwartierblad van
Cornelia ten HAM














Cornelis JACOBS


Beatris HENDRICKX




Mijndert Jansz ten HAM
* C 1620 Ootmarsum
+ 28-12-1691 Amsterdam
Maria CORNELIS
* T1628-1629 Amsterdam
+ T1682-1694
x 18-12-1665
Amsterdam
Cornelia ten HAM
* 31-03-1668 Amsterdam
+ 02-05-1751 Amsterdam

  
Kwartierblad van
Petrus de VALCK


















Aart Jansen de VALCK
* c 1630
+ c 1700


Petrus de VALCK
* C 1661 Horssen
+ c 1710

    
Kwartierblad van
Geen GEENEN












nn GEENEN







Roeleff GEENEN
* c 1618 Ooij?

nn NN



Geen GEENEN
* c 1643 Ooij
+ in/na 1703 Ooij?

    
Kwartierblad van
Jan GEENEN












nn GEENEN







Roeleff GEENEN
* c 1618 Ooij?

nn NN



Jan GEENEN
* c 1650

  
Kwartierblad van
Margaretha JANSEN


















Derck JANSEN




Margaretha JANSEN

+ n 1713

   
Kwartierblad van
Johanna van MEGEN


















Henricus van MEGEN


nn NN



Johanna van MEGEN

+ n11-9-1722

       
Kwartierblad van
Henricus EUWENS












Euen DAHMEN

+ v 1666 Kekerdom of Leuth
Anna van de WIELL

+ 1666-1687
Jan van SELL


Elisabeth WANDERS


x v 1629


Bartholomeus EUWENS
* v 1665 Erlecom
+ 29-10-1710 Kekerdom ex Erlecom
Henrica SELL
* v 1675 Wyler
+ 09-11-1728 Kekerdom ex Erlecom
x 1684
Gendt Erlecom
Henricus EUWENS
* v 1691
+ 12-09-1741 Erlecom

            
Kwartierblad van
Johanna VALCKX
Theodorus? VALCKS
* v 1605




Walraven van BENTHEM
* c 1580

Hillegonda NN


Johannes van KOLCK
* c 1611

Wilhelmina JANSSEN






Cornelius VALCKS
* c 1625 verm. Erlecom
+ n 8-1-1649
Johanna WELLENS


Wilhelmus van BENTHEM
* c 1621

Johanna van KOLCK
* c 1626

x v 1648

x c 1644

Arnoldus VALCKS
* 13-06-1657 Leuth
+ 06-07-1726 Kekerdom
Hildegondis van BENTHEM
* 19-04-1654 Zyfflich ex Leuth
+ 28-05-1726 Erlecom
x 03-05-1684
Leuth
Johanna VALCKX
* c 1690 Erlecom
+ 15-04-1782 Erlecom

     
Kwartierblad van
Henricus CROPMANS












Adolphus CROPMANS
* V 1620 Uedem

NN VR. A. CROPMANS
* V 1620



x C 1645


Johannes CROPMANS
* C 1645

Johanna PLANKEN
* V 1645

x C 1673

Henricus CROPMANS
* 29-11-1684 Uedem

   
Kwartierblad van
Aleida WANNERS


















Wenerus WANNERS


Ida VERWAIJEN



Aleida WANNERS
* 28-07-1669 Zyfflich
+ n 1702

       
Kwartierblad van
Petrus KERSTEN


Willem STEVENSEN


nn NN










Jan WILLEMSEN
* ca 1605 Hees

Jenneke WILLEMSEN
* ca 1610 Weurt
+ ca 1631 Hatert


x 05-06-1630
Hatert Neerbosch?

Kerst JANSEN
* in 1631 Hees

Mechteld WILLEMSEN
* ca 1634 Hatert

x 21-01-1655

Petrus KERSTEN
* ca 1655 Neerbosch

   
Kwartierblad van
Hermanus Jansen SCHAMP


















Jan Gerrits? SCHAMP
* c 1610

Segerke? van de Sandt JANSEN


x c 1640

Hermanus Jansen SCHAMP
* t1640-1645
+ n 1-5-1727

       
Kwartierblad van
Jurrien EVERS












Jurrien ARNTS


Hilleke EVERTS


Gerrit JANSEN
* C 1600

Frederika GEURTS
* C 1600
+ 15-04-1675


Everardus JURRIEN
* C 1640 Hees

Johanna Gerardus GERRITS
* C 1640 Hees

x C 1665

Jurrien EVERS
* 13-07-1672 Nijmegen

       
Kwartierblad van
Walraven van BENTHEM
Arnt van BENTHEM
* c 1465

nn NN












Walraven van BENTHEM
* c 1500
+ n 1557
Anna WILLEMS
* c 1505
+ n 1595


x c 1525


Rutger van BENTHEM
* c 1535
+ 1595-1610
nn NN



Walraven van BENTHEM
* c 1580

     
Kwartierblad van
Johannes van KOLCK












Wijer van COLCK
* c 1560

Stijnen NN






Hendrik van den COLCK
* c 1585

nn NN



Johannes van KOLCK
* c 1611

         
Kwartierblad van
Arnt van BENTHEM
Walraven van BENTHEM


Gertruid van STEENBERGEN


Johan van BYLANDT


nn van SPAEN






x v13-7-1385




Johan van BENTHEM


Gertruida van BYLANDT




x v 1-7-1415


Walraven van BENTHEM
* c1425

nn NN



Arnt van BENTHEM
* c 1465

           
Kwartierblad van
Walraven van BENTHEM
Walraven van BENTHEM


Agnes van HEESWIJK


Otto van HALT


Elisabeth van den BOETZELAER










Walraven van BENTHEM

+ v1-8-1337
nn van HALT


Dirk VAM LYNDEN


Ermgard van KEPPEL


x v 5-6-1344


Johan van BENTHEM

+ v5-2-1378
Mechteld VAM LYNDEN


x v26-3-1374

Walraven van BENTHEM


   
Kwartierblad van
Gertruid van STEENBERGEN


















Peter van STEENBERGEN

+ okt 1373
nn NN



Gertruid van STEENBERGEN


       
Kwartierblad van
Walraven van BENTHEM
Otto IV/I van BENTHEM
* c 1135
+ c 1207/08
Alveradis van ARNSBERG
* c 1140
+ n 1205






x v 1172




Boudewijn van BENTHEM

+ v 9-5-1248
Jutta van RIETBERG






Otto II van BENTHEM

+ n23-111274
Helewegis van TECKELENBURG


x v23-4-1246

Walraven van BENTHEM


   
Kwartierblad van
Agnes van HEESWIJK


















Dirk II van HEESWIJK


nn NN



Agnes van HEESWIJK


       
Kwartierblad van
Otto IV/I van BENTHEM
Dirk V van HOLLAND
* c 1054
+ 17-06-1091
Othelhildis

+ 18-11-?






x v26-7-1083




Floris II de VETTE
* c 1085
+ 12-03-1122
Geertuida van LOTHARINGEN




x c 1108


Dirk VI
* c 1109
+ 05-08-1157
Sohpia van RHEINECK

+ 26-09-1176 Jeruzalem
x c 1124

Otto IV/I van BENTHEM
* c 1135
+ c 1207/08

         
Kwartierblad van
Dirk V van HOLLAND
Arnulf GANDENSIS
* c 951 Gent
+ 18-9-993 gesneuveld
Liutgard van LUXEMBURG

+ n13-5-1005






x mei/aug980




Dirk III HIEROSOLOMYTA van HOLLAND
* c 981
+ 27-05-1039
Otilde von de NORDMARK
* c 993
+ 31-03-1044 Quedlinburg
Bernard II BILLUNG


Eilika van SCHWEINFURT


x v 1019


Floris I van HOLLAND
* n 1019
+ Egmond
Gertrudis van SAKSEN
* c 1033 Saksen
+ 04-08-1115
x c 1050

Dirk V van HOLLAND
* c 1054
+ 17-06-1091

       
Kwartierblad van
Arnulf GANDENSIS




Boudewijn II de KALE
* c 864
+ 10-9-918
Aelfthryth van WESSEX
* c 872





x c 884




Arnulf I de GROTE
* 885 - 890
+ 27-3-965
Adela van VERMANDOIS
* t910 - 915
+ t958 - 960

x t933 934

Dirk II
* c 932
+ 6-5-988
Hildegard van VLAANDEREN
* c937- 937
+ c 980
x c 938

Arnulf GANDENSIS
* c 951 Gent
+ 18-9-993 gesneuveld

        
Kwartierblad van
Boudewijn II de KALE




Lodewijk I
* c16-4-778 Poitiers
+ 20-6-840? overl. op een eiland in de Rijn bij Ingelheim
Judith WELF
* c 800
+ 19-4-843 Tours
Graaf Odo van ORLÉANS





x 819
Aken



Karel II de KALE
* 13-6-823 Frankfurt am Mein
+ 6-10-877 Maurienne
Ermentrudis
* c 830
+ 6-10-869

x 13-12-842
Quierzy
Boudewijn I met de IJSEREN ARM

+ 879 Arras
Judith van WEST-FRANCIE
* c 844
+ n 870
x 12-862
Auxerre
Boudewijn II de KALE
* c 864
+ 10-9-918

   
Kwartierblad van
Aelfthryth van WESSEX


















Alfred de GROTE


Elswitha van GAINSBOROUGH



Aelfthryth van WESSEX
* c 872

         
Kwartierblad van
Lodewijk I
Karel MARTEL
* c 690
+ 22-10-741 Quiezy
Rotrude

+ c 724










Pepijn de KORTE
* c 714
+ 18-12-768 Staint Dénis
Bertrada met de grote voeten van LAON

+ 12-6-783 Choisy-au-Bac
Gerold I


Imma (Emma, Emme)


x 743


Karel de GROTE
* 2-4-748 Ingelheim
+ 28-1-814 Aken
Hildegard (Houdiard)
* 758
+ 30-4-783 Thionville (Moselle)
x 30-4-771

Lodewijk I
* c16-4-778 Poitiers
+ 20-6-840? overl. op een eiland in de Rijn bij Ingelheim

   
Kwartierblad van
Judith WELF


















Welf I


Eigilwich uit Saksen



Judith WELF
* c 800
+ 19-4-843 Tours

       
Kwartierblad van
Karel MARTEL
SAINT ARNULF
* c 580
+ 18-7-640
DODE












ANGEGISEL
* c 610
+ c 662
BEGGA
* c 615
+ 17-12-693




Pepijn van HERSTAL
* c 645
+ 16-12-714 Jupile sur Meuse
ALPAïDE of CHALPAïS



Karel MARTEL
* c 690
+ 22-10-741 Quiezy

       
Kwartierblad van
SAINT ARNULF
MUNDERIC


NE












MUMMOLIN


NE






BODEGISEL


CHRODOARE (STE. ODA)



SAINT ARNULF
* c 580
+ 18-7-640

     
Kwartierblad van
MUNDERIC












SIGEBERT


Ne






CLODERIC


Ne

+ c 509

MUNDERIC


Homepage | Mail Rob Croes


gemaakt met PRO-GEN 'Genealogie à la Carte' software